Svetainės pradžia
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos svetainė Rašykite mums Pensijų sistemos klausimais
eng  |  rus  | 
         
Publikacijos
Naujienos
Statistika
Pensijų fondų taikomi mokesčiai
Pensijų fondų rezultatai
Norminiai aktai
Priežiūros institucijos
Apie skaičiuoklę
Atmintinė neapsisprendusiems
Paieška svetainėje
Diskusijos >
   Nauja tema  Nauja žinutė  Spausdinti visas  
 mmm
 
  Re: Re: kaip patikrinti agentą
2003-11-12 19:58

Na, istikruju nauji LR istatymai skelbia apie pajamu apmokestinima, taciau lesos, sukauptas II reformos pakopoje NERA apmokestinamos.
Yra apmokestinamos pensiju fondu ir gyvybes draudimo imoniu ismokos pagal III pakopa, taciau siuo atveju imokoms yra pajamu lengvata.
Tad kas dar abejoje, is PF galima bus paiimti viska, ka sukaupete, taciau tik tada jeigu anuitetes bus mazesnis nei 0,5 bazines pensijos arba labai didelis, priesingu atveju, gausite tik menesine ismoka (auiteta) is gyvybes draudimo imones


>Na ir nusišneki.. bet koks pelnas nėra apmokestinamas. Taigi, pensijų išmokos nėra apmokestinamos, jeidar jūs to nežinote
 atsakyti  atsispausdinti  reportuoti moderatoriui
 ***
 
  Re: kaip patikrinti agentą
2003-11-12 13:18
>TasPac parašė:
>Yra paprastas metodas. Užduokite jiems paeiliui šiuos klausimus ir jei bent į vieną negausite išsamaus atsakymo, pasitikėti agentu neverta ir PF bendrove taip pat. Taigi kalusimai:

>4. Kokios lengvatos? Čia labai svarbus momentas. Kaip yra žinoma bet koks pelnas yra apmokestinamas. Netgi tas kurįgausite iš PF. Todėl labai svarbu išsiaiškinti kokią galutinę sumą gausite sulaukus pensijinio amžiaus.

Na ir nusišneki.. bet koks pelnas nėra apmokestinamas. Taigi, pensijų išmokos nėra apmokestinamos, jeidar jūs to nežinote
 atsakyti  atsispausdinti  reportuoti moderatoriui
 TasPac
 
  kaip patikrinti agentą
2003-11-10 12:12
Yra paprastas metodas. Užduokite jiems paeiliui šiuos klausimus ir jei bent į vieną negausite išsamaus atsakymo, pasitikėti agentu neverta ir PF bendrove taip pat. Taigi kalusimai:
1. Kokia siūloma kaupimo programa? Šį klausimą paprastai agentai pasakoja patys, Klausti dažniausiai nereikia Šypsenėlė Čia turite sužinoti apie kaupimo sumas, terminus ir išmokas.
2. Kokios sąlygos jei klientas nesulaukia pensiinio amžiaus ar tampa nedarbingas? dabar turėtumėt sužinoti kokia būtų jūsų apsauga nuo nelaimingų atsitikimų ar kiek naudos bus jūsų palikimo gavėjams.
3. Kokia iš to nauda? Arba koks GARANTUOJAMAS pelnas nuo tų pinigų kuriuos patikėsite PF.
4. Kokios lengvatos? Čia labai svarbus momentas. Kaip yra žinoma bet koks pelnas yra apmokestinamas. Netgi tas kurįgausite iš PF. Todėl labai svarbu išsiaiškinti kokią galutinę sumą gausite sulaukus pensijinio amžiaus.
5. Kokios garantijos?. Ko gero tai pats skaudžiausias klausimas agentui. Jei sąžiningai, tai kol kas Lietuvoj niekas negali duoti garantijų, kad jūs atgausite savo pinigus. Pagal tarptautines reitingų agentūrų vertinimus šiandien Lietva priskiriama BBB patikimumo kategorijai. O tai reiškia, kad tikimygė jog atgausite savo investuotus pinigus yra 60-70 proc. ir 40-30 proc. kad juos prarasite. Liūdnas
6. Konfidencialumas. Tai tarsi sudėtinė garantijos dalis. Jūs turėtumėt būti tikri, kad jokie treti asmenys nežinotų kokią pensiją jūs žadate gauti. Taip pat turite būti tikri, kad niekas "neareštuotų" jūsų pensijos, jokia policija, inspekcija ar teismas. Juk tai jūsų senatvės pinigai. Manau šito Lietuvoje taip pat niekas negarantuoja.
Taip, pinigus senatvei tikrai reikia kaupti. Ir kuo anksčiau , tuo geriau. Tik va kitas klausimas KUR? Mano galva - kol kas tikrai ne Lietuvoj. Joks CU ar VB nesuteiks didesnių garantijų nei tai gali leisti LR įstatymai. Jokia 300 metų patirtis čia nieko nereiškia pakol nėra tobuli įstatymai. Pagalvokit patys - juk fondai dar tik kuriasi. Oi kas dar mus laukia ateity....
 atsakyti  atsispausdinti  reportuoti moderatoriui
 Nešališkas
 
  Kas geriausi?
2003-10-24 15:55
Nedirbu nei vienoje iš pensijų sutartis sudarinėjančių bendrovių. Darbovietėje su reforma supažindino VB ir Hansabanko atstovai. Skambino ir CU atstovaujantys, tačiau, kai pasakėme, kad kol kas sutarčių nesudarinėsime, tačiau būtų malonu išklausyti jų info, taip ir nepasirodė. Susitikime su VB nesudalyvavau. Su Hansabanko 2 atstovėmis teko susitikti, vaizdelis buvo nekoks. Aiškino ne apie pensijų reformą, o koks dabar Hansabankas paslaugus klientui ir t.t. O pabaigoje pareiškė, kad Hansabankas įsigijo Lietuvos draudimą. kai perklausiau, ar ne Lietuvos draudimo gyvybės draudimą, atsakė, kad ne, jie įsigijo Lietuvos draudimą. Buvau ir daugiau akivaizdžios dezinformacijos, bet ....
 atsakyti  atsispausdinti  reportuoti moderatoriui
 Nešališkas
 
  Kas geriausi?
2003-10-24 15:54
Nedirbu nei vienoje iš pensijų sutartis sudarinėjančių bendrovių. Darbovietėje su reforma supažindino VB ir Hansabanko atstovai. Skambino ir CU atstovaujantys, tačiau, kai pasakėme, kad kol kas sutarčių nesudarinėsime, tačiau būtų malonu išklausyti jų info, taip ir nepasirodė. Susitikime su VB nesudalyvavau. Su Hansabanko 2 atstovėmis teko susitikti, vaizdelis buvo nekoks. Aiškino ne apie pensijų reformą, o koks dabar Hansabankas paslaugus klientui ir t.t. O pabaigoje pareiškė, kad Hansabankas įsigijo Lietuvos draudimą. kai perklausiau, ar ne Lietuvos draudimo gyvybės draudimą, atsakė, kad ne jie įsigijo Lietuvos draudimą. Buvau ir daugiau akivaizdžios dezinformacijos, bet ....
 atsakyti  atsispausdinti  reportuoti moderatoriui
 Berzas
 
Re: Ar pasitiketi agentais?
2003-10-20 21:49
>irena parašė:
>:
Tarp zmoniu visko pasitaiko, bet kvalifikuociausi konsultantai dirba CommercialUnion. Kas galetu papriestarauti?
Gal surenkime varzybas?
Gaučiau aš 80Lt už sutartį, dar netokiu marazmu priburciau....
 atsakyti  atsispausdinti  reportuoti moderatoriui
 !!
 
Re: Re: Re: Re: ačiu uz reklamą
2003-10-20 10:15
O dabar, per pensijų reformą, daug įmonės sulaukė atstovų? Pagrinde iš CU, Hansos ir ... viskas. Nevieno niekur nesutikau. VB dirba tik su įmonių vadovais - žadėdamas jiems lengvatų įmant paskolas (ir kyšių nepavadinsi), bet kam čia "bukiems" darbinikams aiškinti - tik laiką gaišti. O kaip dirba kitos įmonės - matosi iš rezultatų.

Prasyciau be reikalo VB nesmeizti. gal Jus su tokia situacija ir susidurete, bet pasidomekite, kiek VB yra imonese prezentaciju pravedusi paprastiems (pagal Jus) darbuotojams!!!
O kad su vadovu pirmiausia kalba, tai nieko nuostabaus, nes daznai prie paprastu darbuotoju be vadovo leidimo prieiti nelabai imanoma, o juo labiau suorganizuoti prezentacija!!!
Ir apskritai, butu labai saunu, kad kiekvienas issakytas zodis del konkurentu butu pagristas. Nes tokia pigi saves reklama nelabai Jus puosia!Šypsenėlė
 atsakyti  atsispausdinti  reportuoti moderatoriui
 As
 
  Re: Re: Re: ačiu uz reklamą
2003-10-17 16:38
Kokiais būdais? Ar blogai dirba CU konsultantai? As nuo 1997m apdraudžiau vaiką Lituvo draudime. Spekit, ar pasidomėjo koks nors agentas kaip as gyvenu, gal noriu dar save apdrausti, o gal neturiu galimybių mokėti įmokas ir t.t. Net taisykliu neturėjau kol pati nuėjau ir paprašiau. Kad Codan tapo savininkų irgi niekam neskėlbė. O kam? Tegul visi galvoja kad tai valstybinis draudimas.
O taip galima dirbti senoje rinkoje?

Paklauskit apdaustujų CU, kaip jos aptarnauja konsultantai. Taip gerai savo klientais nesirupina jokia draudimo kompanija.

O dabar, per pensijų reformą, daug įmonės sulaukė atstovų? Pagrinde iš CU, Hansos ir ... viskas. Nevieno niekur nesutikau. VB dirba tik su įmonių vadovais - žadėdamas jiems lengvatų įmant paskolas (ir kyšių nepavadinsi), bet kam čia "bukiems" darbinikams aiškinti - tik laiką gaišti. O kaip dirba kitos įmonės - matosi iš rezultatų.
 atsakyti  atsispausdinti  reportuoti moderatoriui
 NO CU
 
  Re: Re: ačiu uz reklamą
2003-10-17 11:15
Kitos imones garsiai nesaukia: mes geriausi, mes didziausi, mes Europos pensijiniu fondu lyderiai. O apie 300 metu patirti, ar tai pensijiniuose fonduose?Šypsenėlė Kiekvienam kyla klausimu , kas garsiai ir aktyviai skelbiasi ar istiesu taip viskas gerai yra , kaip stengiamasi parodyti. O tiesa pasirodo kitokia, tad mieli ponai is CU, reiktu i rinka eiti kitokiais budais.


AVIVOS PELNAS parašė:
>
Klausimas: Kas vercia "pelningai" dirbanciai kompanijai ipusejus metams keisti savo pagrindini suburimo po vienu vardu ir financiniu ideju generatoriu ir palaikytoja?
Ka manot?

09.07.2003

Aviva announced today that Mike Biggs has given notice of his resignation
from his position as group finance director, having decided to take a break
to consider the next stage in his career. He will continue as group finance
director until 31 December 2003 when he will leave the company.

Mike Biggs, 50, has worked in the insurance industry for 12 years and was
formerly finance director of Norwich Union prior to the merger in 2000 with
CGU to create the company that is now Aviva. At Norwich Union, he played a
major part in the company’s demutualisation and during the merger process,
as chairman of Norwich Union General Insurance, he successfully managed a
rapid and effective programme of integration. Subsequently, as group
finance director of Aviva, he has played a leading role in the successful
completion of key phases of the group’s development, including reshaping
Aviva’s portfolio of businesses and transforming the company’s finance
function.

Commenting today, Mike Biggs said: “This has been a tough decision to make
but, having completed a number of key development phases for the group, I
feel that now is the right moment for me to take time out to think about
new and different challenges. I have thoroughly enjoyed working with
Richard and the team, and feel proud of what we have achieved. I am
confident that they will continue to deliver further successes.”

Richard Harvey, Aviva’s group chief executive, said today: “Mike is an
immensely talented individual and he has brought energy, dedication and
professionalism to all his roles. I am very sorry to see him go but respect
his decision to reassess his future. Mike has built a very strong finance
team and he will continue to lead them until the end of the calendar year.
We will now begin the process to identify his successor.”
>AŠ parašė:
> Apie jokią kitą kompaniją tiek neišgirdau, kiek apie AVIVA. Labai malonu kad konkurentai taip bijo AVIVOS, kad tiek duomenų išvertė į lietuvių kalbą. Taip dirbkit ir toliau!!!
Tokiai kompanijai vienais metais nuostoliai - kitais pelnas yra normalu, ypač kai jau keli metai pasaulio ekonomika yra nukritusi. Vistiek ji yra nepalyginamai galingesnė ir turinti daugiausiai patirties negu visos dalivaujančios pensijų reformoje Lietuvoje bendrai paėmus.
 atsakyti  atsispausdinti  reportuoti moderatoriui
 Joooo
 
  Re: Ar pasitiketi agentais?
2003-10-17 11:15
As galiu papriestarauti. Negaliu teigti, kad nieko nezino pastovus CUL darbuotojai, taciau ka gali ismanyti agentai, priimti i darba 1-2 men laikotarpiui??? Kokia ju kvalifikacija ir issilavinimas ir atsakomybe uz firmos varda, jeigu jie tik pasmdyti "kaip nors" parduoti sutartis ir gauti uz tai komisini. O paskui zmogus tegul aiskinasi su bendrove pats.
Tai irodo ir straipsniai spaudoje, kaip pasirase sutartis CUL zmones netgi zada kreiptis i teisma del apgavystes.

>irena parašė:
>:
Tarp zmoniu visko pasitaiko, bet kvalifikuociausi konsultantai dirba CommercialUnion. Kas galetu papriestarauti?
Gal surenkime varzybas?
 atsakyti  atsispausdinti  reportuoti moderatoriui
 1 2  
  Nauja žinutė
  Jūsų slapyvardis:
  Tema:
 
Šypsenėlė Liūdnas
  Žinutė:
Specialūs simboliai
Šypsenėlė                                   Liūdnas               
                              
  
  Prisegti dokumentą:
* Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje   AntiSpam  
Atmintinė neapsisprendusiems

Sužinok per 3 minutes
© 2017 Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Sprendimas:
IDAMAS