Svetainės pradžia
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos svetainė Rašykite mums Pensijų sistemos klausimais
eng  |  rus  | 
         
Publikacijos
Naujienos
Statistika
Pensijų fondų taikomi mokesčiai
Pensijų fondų rezultatai
Norminiai aktai
Priežiūros institucijos
Apie skaičiuoklę
Atmintinė neapsisprendusiems
Paieška svetainėje
2003-10-09  Pensijų skaičiuokle pasinaudota beveik 100 tūkst. kartų
Pensijų skaičiuokle pasinaudota beveik 100 tūkst. kartų

Prieš mėnesį Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pristatyta interaktyvia pensijų skaičiuokle jau skaičiuota 99642 kartus. “Toks didelis skaičius rodo, jog žmonės iš tiesų domisi ar jiems palanku dalyvauti naujojoje pensijų kaupimo sistemoje.
Džiaugiamės, kad gyventojai jau supranta kaip svarbu laiku ir atsakingai priimti sprendimus”, sako Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos sekretorė Audronė Morkūnienė.
Naudodamiesi pensijų skaičiuokle, gyventojai gali apsiskaičiuoti savo pensijos dalį, kurią sukauptų, jei dalyvautų naujoje pensijų kaupimo sistemoje bei tą, kurią gautų likę "Sodros" sistemoje. Šių dviejų dydžių palyginimas ir yra žmogui padėsiantis apsispręsti rodiklis. Pensijų skaičiuoklę galima rasti specialiai naujajai pensijų kaupimo sistemai sukurtoje interneto svetainėje www.pensijusistema.lt, ministerijos interneto svetainėje www.socmin.lt, “Sodros” interneto svetainėje www.sodra.lt, taip pat daugelio kaupimo bendrovių interneto svetainėse. Nemokamai skaičiuokle galima pasinaudoti ir 69 “Langas į ateitį” viešuose interneto centruose, teritoriniuose “Sodros” ir Darbo biržos skyriuose, Jaunimo darbo centruose. Visos šios vietos pažymėtos specialiais plakatais ir lipdukais.
Pagal Pensijų kaupimo įstatymą, teikdamos informaciją ir prognozuodamos pensijas potencialiems dalyviams, pensijų kaupimo bendrovės turi naudotis tik šia skaičiuokle. Informaciją apie naująją pensijų kaupimo sistemą Lietuvos gyventojai gali gauti kasdien nuo 6 iki 22 val. paskambinę nemokama telefono linija 8800 11116.
Šiemet dėl dalyvavimo naujojoje pensijų kaupimo sistemoje galima apsispręsti iki gruodžio 1 d. Vėlesniais metais bus galima apsispręsti kasmet iki gegužės 1 dienos.

SADM Ryšių su visuomene tarnybos vedėja Dalia Milkevičienė
 
Atgal   Spausdinti  
Atmintinė neapsisprendusiems

Sužinok per 3 minutes
© 2017 Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Sprendimas:
IDAMAS