Svetainės pradžia
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos svetainė Rašykite mums Pensijų sistemos klausimais
eng  |  rus  | 
         
Publikacijos
Naujienos
Statistika
Pensijų fondų taikomi mokesčiai
Pensijų fondų rezultatai
Norminiai aktai
Priežiūros institucijos
Apie skaičiuoklę
Atmintinė neapsisprendusiems
Paieška svetainėje
2007-01-01   Nuo sausio 1 d. – galimybė prisijungti prie naujosios pensijų kaupimo sistemos
 
Kaip ir kiekvienais metais, asmenys, neprisijungę prie naujosios pensijų kaupimo sistemos, nuo sausio 1 d. iki liepos 1 d. turi teisę pasirašyti pensijų kaupimo sutartį su pensijų kaupimo bendrove ir tapti sistemos dalyviais. Asmenys, šiais metais pirmą kartą atėję į darbo rinką, pensijų kaupimo sutartis turi teisę pasirašyti iki šių metų spalio 1 d.

Pasirašyti pensijų kaupimo sutartis ir tapti naujosios pensijų kaupimo sistemos dalyviais turi teisę visi asmenys, draudžiami „SoDroje” valstybiniu socialiniu draudimu pagrindinei ir papildomai pensijos dalims ir dar nesulaukę senatvės pensijos amžiaus.

Pasirašiusiems pensijų kaupimo sutartis 2007 m. dalis „SoDrai” mokamų valstybinio socialinio draudimo įmokų (5,5 proc. punkto) bus pradedama pervesti į pensijų fondus nuo 2008 metų pradžios.
 
Primename, kad www.pensijusistema.lt esanti skaičiuoklė gali padėti Jums nuspręsti, ar verta  dalyvauti pensijų kaupimo sistemoje. Naudodamiesi skaičiuokle, galėsite palyginti, kiek padidės Jūsų pensija, jei dalyvausite naujojoje pensijų kaupimo sistemoje ir kiek ji padidėtų dalyvaujant tik senojoje. Atkreipiame dėmesį, kad ši skaičiuoklė yra prognozinio pobūdžio ir rezultatus pateikia šios dienos verte.
 
Per ankstesnius pensijų kaupimo sutarčių pasirašymo etapus buvo įregistruota per 784 tūkst. pensijų kaupimo sutarčių ir pensijų kaupimo sistemoje jau dalyvauja per 62 proc. dirbančių žmonių, apdraustų valstybiniu socialiniu draudimu.
 
Atgal   Spausdinti  
Atmintinė neapsisprendusiems

Sužinok per 3 minutes
© 2017 Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Sprendimas:
IDAMAS