Svetainės pradžia
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos svetainė Rašykite mums Pensijų sistemos klausimais
eng  |  rus  | 
         
Publikacijos
Naujienos
Statistika
Pensijų fondų taikomi mokesčiai
Pensijų fondų rezultatai
Pensijų išmokos
Norminiai aktai
Priežiūros institucijos
Atmintinė neapsisprendusiems
Paieška svetainėje
2003-10-09  Oficialiojoje Naujosios pensijų kaupimo sistemos interneto svetainėje informacijos ieškojo beveik 23 tūkst. vartotojų
Oficialiojoje Naujosios pensijų kaupimo sistemos interneto svetainėje informacijos ieškojo beveik 23 tūkst. vartotojų
Lietuvos gyventojai informacijos apie naują kaupimo sistemą aktyviai ieško internete.
Populiariausia svetainės rubrika - “Klausimai-atsakymai”. Joje apsilankyta daugiau nei 20 tūkst. kartų. Itin dažnai lankomos ir rubrikos “Sužinokite apie pensijų kaupimo sistemą per 3 minutes” ir “Pensijų fondai”. Jose per pirmąją savaitę apsilankė per 15 tūkst. besidominčių pensijų sistema. Svetainės diskusijose jau dalyvavo taip pat per 5 tūkst. internautų. Pasak Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos sekretorės Audronės Morkūnienės, “Klausimų ir atsakymų” rubrikos populiarumas rodo, jog interneto svetainėje apsilankantys žmonės jau pakankamai susipažinę su bendrąja informacija apie pensijų sistemą, todėl domisi specifiniais aspektais ir konkrečiomis detalėmis. “Džiugina tai, kad žmonės nepasitenkina stereotipiniais argumentais dėl to, ar verta dalyvauti kaupimo sistemoje, ar ne, ir ieško individualių atsakymų. Lankytojams yra aktualu ir tai, kad ministerijos inicijuota svetainė yra nešališkos informacijos šaltinis”, - sako A.Morkūnienė.
Svetainėje galima rasti išsamios informacijos apie dabar veikiančią pensijų ir naują pensijų kaupimo sistemas, peržiūrėti su jomis susijusius norminius aktus, susipažinti su dalyvavimo naujoje sistemoje galimybėmis, saugumo garantais.
“Manome, kad visi mūsų informacijos šaltiniai – tinklapis, telefono linija bei lankstukai efektyviai papildo vienas kitą. Pensijų kaupimu besidomintis žmogus tikrai gali gauti pakankamai informacijos”, - sako ministerijos sekretorė. Naujai pensijų kaupimo sistemai skirtoje interneto svetainėje www.pensijusistema.lt  galima pasinaudoti ir ministerijos parengta pensijų skaičiuokle.
Nemokama telefono linija 8800 11116 veikia kasdien nuo 6 iki 22 val. Specialūs ministerijos parengti lankstinukai platinami prieigos prie skaičiuoklės taškuose – 69 “Langas į ateitį” viešuose interneto centruose, teritoriniuose SoDros ir Darbo biržos skyriuose, Jaunimo darbo centruose. Visos šios vietos pažymėtos specialiu pensijų kaupimo sistemos plakatu.
 
Atgal   Spausdinti  
Atmintinė neapsisprendusiems

Sužinok per 3 minutes
© 2017 Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Sprendimas:
IDAMAS