Svetainės pradžia
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos svetainė Rašykite mums Pensijų sistemos klausimais
eng  |  rus  | 
         
Publikacijos
Naujienos
Statistika
Pensijų fondų taikomi mokesčiai
Pensijų fondų rezultatai
Pensijų išmokos
Norminiai aktai
Priežiūros institucijos
Atmintinė neapsisprendusiems
Paieška svetainėje
2003-10-10  Jaunimas kviečiamas į ateities vakarėlį
Jaunimas kviečiamas į ateities vakarėlį

Šią savaitę didžiuosiuose Lietuvos miestuose pradėtos platinti skrajutės, kviečiančios į LifeParty vakarėlį, įvyksiantį 2046 metais.
Jos bus platinamos ir ateinančią savaitę. Kaip skelbia skrajutė, modernios šokių muzikos gerbėjams skirtas renginys organizuojamas birželio 24 d. “Sunnyclub” klube Vilniuje.
Vakarėlyje gros lietuvių didžėjai DJ Future (Acid Jazz) bei Crew Tomorrow (Deep&Funky House). Vakaro svečius linksmins ir svečias iš Olandijos DJ Oldie Grooves (Groovy Rock).
Įėjimas į renginį su skrajute – nemokamas.
“Į renginį jaunimą kviečiančios skrajutės nebestebina didžėjais iš užsienio ar kitais klubinei kultūrai įprastais atributais. Tai, kas neabejotinai atkreipia dėmesį bei sukelią nuostabą – renginio data”, - sako skrajutę sukūrusios reklamos agentūros “Adell Saatchi&Saatchi” direktorius Audrius Savickas. Skrajutės paslaptį išduoda tik kamputyje nurodytas interneto svetainės adresas www.pensijusistema.lt bei nemokamos telefono linijos numeris 8800 11116.
Tokiu originaliu būdu Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siekia paskatinti Lietuvos jaunimą labiau domėtis naująja pensijų kaupimo sistema bei galimybėmis joje dalyvauti.
“Per pastaruosius mėnesius, kai prasidėjo ministerijos bei kaupimo bendrovių kampanijos, pajutome, jog jauni žmonės iš tikrųjų pradėjo domėtis savo ateitimi bei būsima pensija. Seniau žodis pensija jaunuoliams keldavo tik šypseną.
Šiomis skrajutėmis nesiekiame visų jaunų žmonių agituoti dalyvauti naujoje sistemoje. Tiesiog norime informuoti apie galimybę kaupti, apie vietas, kur galima rasti daugiau informacijos. Jei jaunas žmogus norės pasinaudoti šia galimybe, tegu susirenka visą jo sprendimui reikalingą informaciją ir jį priima gerai apsvarstęs visus už ir prieš,” – sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Vilija Blinkevičiūtė. Pasak ministrės, jaunam žmogui palankiausia dalyvauti naujoje sistemoje, nes per ilgesnį laiką jis turės galimybę sukaupti didesnę pensiją. Tačiau tai nereiškia, jog spendimas dėl dalyvavimo turėtų būti skubotas ir neapgalvotas.
Skrajutės platinamos didžiųjų Lietuvos miestų pagrindinėse jaunimo susibūrimo vietose – universitetuose, kavinėse, klubuose, pramogų centruose.
Skrajutės yra pensijų kaupimo sistemos informacinės kampanijos, pradėtos šių metų rugsėjį, dalis. Informacinės kampanijos tikslas - pasiekti, kad šalies gyventojai suprastų bendrus naujos pensijų kaupimo sistemos principus ir savarankiškai priimtų sprendimus dėl dalyvavimo joje.
 
Atgal   Spausdinti  
Atmintinė neapsisprendusiems

Sužinok per 3 minutes
© 2017 Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Sprendimas:
IDAMAS